SAMSUNG QUICK SERVICE

Вашиот телефон ќе биде прегледан веднаш, а доколку се достапни резервните делови, ќе Ви бидат заменети истиот ден.

СЕРВИС ЗА БЕЛА И ЦРНА ТЕХНИКА

Сервис на сите брендови бела и црна техника и мали апарати за домаќинство. Резервни делови за сите уреди!

ТВ СЕРВИС

Поправка на сите видови телевизори (LED, LCD, Plazma TV, CRT) од сите брендови. Подигање и достава до Вашиот дом!

ПОПРАВКИ НА iPhone

Поправки на iPhone со оригинални резервни делови!

ЦЕНТАР ЗА КЛИМА УРЕДИ

Вашиот телефон ќе биде прегледан веднаш, а доколку се достапни резервните делови, ќе Ви бидат заменети истиот ден.

ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА

Професионална опрема за бизниси од програмите на Electrolux и Zanussi.

lg-pameten-telefon-tocka-2017-01

LG G6 носи сè што корисниците бараат од еден телефон

LG G6 носи сè што денешните корисници бараат од паметните телефони – водоотпорен уред со голем екран, моќна батерија, добар хардвер и две задни камери. Новиот G6 пристигнува со голем екран од 5,7 инчи (резолуција од 2880х1440 пиксели) и две задни камери. Оваа компанија минатата година со G5 експериментираше со „модуларниот“ телефон, но се покажа […]

4uIQhKomxJ-pretstaven-e-noviot-galaxy-s8-ova-e-telefonot-koj-ke-go-promeni-svetot

Претставен е новиот Galaxy S8

Ако после претставувањето на Galaxy S7 Edge помисливте дека Самсунг го достигна својот врв во производството на паметни телефони, тогаш дефинитивно мора да го погледнете најновиот адут на јужнокорејската компанија. Претседателот на мобилните комуникации при јужнокрејски Самсунг, Ди Џеј Кох го отвори овогодишниот Samsung Galaxy Unpacked во Њујорк, со пораката: „Тоа што за оваа генерација […]

a0NzC-ajfon-oled-panel-naracka-samsung

Подготовка за новиот iPhone: Apple нарачале 70 милиони OLED екрани…

Пред неколку дена се појавија првите информации дека Apple планира да претстави трет iPhone уред во септември кој што ќе има закривен екран, а сега се појави уште една информација која што оди во таа насока. Иако Apple и Samsung се големи ривали на пазарот за паметни телефони, кога станува збор за нивната соработка за […]

to top button